Web Tasarım, Seo, Sosyal Medya Yönetimi, Marka Patent

Toplu SMS Paketleri

Toplu SMS ile işletmenize değer katın. Hedef kitlenize isterseniz kendi başlığınız ile isterseniz de size özel numaranız ile SMS gönderin.

Sms 10 Bin

650/ 1 Yıl Geçerli

  • 10.000 SMS

Sms 25 Bin

1350/ 1 Yıl Geçerli

  • 25.000 SMS

Sms 50 Bin

1950/ 1 Yıl Geçerli

  • 50.000 SMS

Farklı platformlar

Kolay kullanım arayüzleri.
Toplu SMS hizmetini, ait kullanıcı adı ve şifreniz ile tüm platformlardan kullanabilirsiniz.
Hızlı ve kolay rehber yönetimi.
Grup işlemlerinizi ve kişi listenizi kolay kullanım arayüzü ile düzenleyebilirsiniz. Silme, düzenleme, excel’e çıkartma vb. işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
Geniş kapsamlı rapor ve istatistik.
Operatörlere doğrudan bağlantımız sayesinde detaylı raporlar sunuyoruz. Gönderdiğiniz SMS'lerin iletilme durumu, adetleri ve sonuçlarını kontrol edebilirsiniz.
Tarih aralığı seçerek toplam gönderdiğiniz SMS adedi, iletilenler, ücretlendirme, SMS uzunluğu, ulaştırılmama sebebi vb. seçenekleri listeleyebilir ve Toplu SMS gönderim grafiğini görüntüleyebilirsiniz.
Periyodik SMS.
Belirli aralıklarla tekrarlayan SMS’lerinizi otomatik gönderin.Kişilerinize veya gruplarınıza; günlük, haftalık veya aylık gönderimleriniz için belirlediğiniz zamanlarda SMS gönderimini kolaylıkla sağlayabilirsiniz.
Örneğin;
Saat 14:00'da 3 günde bir, 2 haftada bir, 6 ayda bir Ayın 3. günü, son günü Her ayın ilk pazartesisi, son çarşambası vb. olarak ayarlayabilirsiniz.

0+

Toplam Deneyim

0+

Toplam Hizmet

0+

Toplam Müşteri

Sıkça Sorulanlar

En iyi Toplu SMS firması nasıl belirlenir?
Toplu SMS firması belirlerken gönderim hızına, rapor kalitesine, API desteğine, problem anında çağrı merkezi destek kalitesi ve sürekli ulaşabilme durumuna dikkat etmeniz gerekmektedir. 110+ kişilik ekibiyle sektöründe lider konumundadır. Yılda 1.9 Milyar+ SMS gönderimi yapmaktadır.
Toplu SMS paketleri nedir nasıl kullanılır?
Toplu SMS gönderimini isterseniz size özel tarife üzerinden isterseniz de seçeceğiniz paket üzerinden gönderebilirsiniz. Her 1 boy SMS için paketinizden 1 adet düşer. Paketlerin kullanım süreleri aksi belirtilmediği sürece 1 yıldır.
Toplu SMS gönderme programı var mıdır?
Mobil uygulama, masaüstü uygulaması, excel eklentisi ve webportal üzerinden SMS gönderimi yapabilirsiniz.
Toplu SMS içerisinde link kullanılabilir mi?
Kendinize ait link'i metin içerisinde kullanabilirsiniz.
OTP SMS hizmeti var mıdır?
Evet. Tek kullanımlık şifre vb. bir defaya mahsus olarak gönderilmesi gereken bilgilerin doğrudan,hızlı ve güvenilir bir şekilde OTP SMS hizmeti ile gerçekleştirebilirsiniz.

Siteniz Kurmak İçin Yardıma Mı İhtiyacınız?